A 3D printing studio offers two pricing options for people wanting to use their printer.
- Option 1: \($0.10\) per g of filament (printing material) used
- Option 2: \($5\) per month plus \($0.07 \) per g of filament used
How much filament (in grams) should you use per month in order to make Option 2 cheaper than Option 1? Round your answer to two decimal places.